تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
مديركل تعاون كردستان:
تخصيص منابع ويژه بانكي، توليد ناخالص داخلي كردستان را افزايش مي‌دهد

احمد رشيدي در مراسم معارفه سرپرست بانک توسعه تعاون کردستان اظهار کرد: رفع مشکلاتي چون نرخ بالاي بيکاري و پايين بودن توليد ناخالص داخلي در کردستان نيازمند تخصيص منابع بانکي ويژه است.

وي گفت: با توجه به رقم بالاي نرخ بيکاري در کردستان و نيز پايين بودن توليد ناخالص داخلي استان نسبت به متوسط کشوري، انتظار اين است که تخصيص منابع به بانک توسعه تعاون کردستان با مساعدت ويژه‌اي نسبت به ساير استان‌هاي کشور انجام شود.

مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان کردستان در اين راستا به اهداف تعريف شده در شعار سال يعني اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي اشاره و تصريح کرد: براي تحقق اهداف اين شعار بايد تلاش و برنامه ريزي لازم به‌ويژه در حوزه هاي اقتصادي مدنظر قرار گيرد.

وي با بيان اينکه هدف مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي و بانک توسعه تعاون در کردستان ايجاد، توسعه و حمايت همه جانبه از تعاوني‌هاست گفت: اين مهم تعامل و همکاري ضروري ميان اين دو نهاد دولتي را دوچندان کرده است.

رشيدي با ابراز خرسندي از نگاه و توجه مسئولان کردستان به تعاون افزود: خوشبختانه مديران استان بويژه استاندار به عنوان مدير ارشد استان داراي نگاه ويژه اي به جايگاه تعاون به عنوان بخش مهمي از اقتصاد استان است که اين به نوبه خود فرصت ارزشمندي را براي توسعه و ترويج تعاوني هاي کارآمد پيش روي ما قرار داده است.

مدير امور شعب بانک توسعه تعاون کشور هم در اين جلسه وضعيت نقدينگي و جذب منابع بانک توسعه تعاون را در حال حاضر مناسب ارزيابي کرد و گفت: بانک توسعه تعاون در ميان ساير بانک‌هاي کشور در جذب مشتري عملکرد به مراتب بهتري داشته است.

وي تلاش در راستاي حفظ و افزايش منابع بانک، رعايت قوانين و مقررات بانکي و وصول مطالبات معوقه را از جمله مهمترين انتظارات بانک توسعه تعاون از مديران شعب در سراسر کشور اعلام کرد.

در اين جلسه حکم سرپرستي رستم باجلاني توسط مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان به وي اعطا شد.

منبع خبر : خبرگزاري تسنيم

دوشنبه 24 شهريور 1393


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.