تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
معاون دانشكده هنر كردستان:
95درصد فارغ التحصيلان معماري و شهرسازي جذب بازار كار مي‌شوند

صلاح‌الدين مولانايي در جريان افتتاح دانشکده هنر و معماري دانشگاه کردستان اظهار کرد: احداث فاز اول دانشکده هنر و معماري با مساحت 4هزار متر مربع در سال 92 و با اعتبار سه ميليارد تومان آغاز شد.

وي با اشاره به اين که فاز يک ساختمان دانشکده هنر و معماري دانشگاه کردستان در 5 طبقه طراحي شده است گفت: فاز يک به تنهايي پاسخگوي نياز دانشجويان نيست بنابراين فاز 2 با زيربناي 3هزار مترمربع نيز طراحي شده و در صورت تامين اعتبار به بهره برداري مي‌رسد.

معاون دانشکده هنر و معماري دانشگاه کردستان خاطرنشان کرد: رشته هاي مهندسي معماري و مهندسي شهرسازي در مقاطع کارشناسي ارشد و رشته گرافيک در مقطع کارشناسي در اين دانشکده تدريس  مي‌شود و براي مقطع دکتري مهندسي معماري نيز برنامه ريزي شده است.

وي تعداد دانشجويان اين دانشکده را 310 نفر اعلام کرد و گفت: 260 نفر از اين تعداد در مقطع کارشناسي و 50 نفر در مقطع کارشناسي ارشد تحصيل مي کنند.

مولانايي افزود: رشته‌هاي چون معماري و شهرسازي به دليل اين که کاربردي هستند در دانشکده هنر و معماري تدريس مي شوند و 95درصد از فارغ التحصيلان به سازمان نظام مهندسي راه يافته و جذب بازار کار شده‌اند.

مدير امور فني و نظارت بر طرح هاي عمراني دانشگاه کردستان نيز  در جريان افتتاح دانشکده هنر و معماري دانشگاه کردستان درباره احداث خوابگاه پسران اظهار کرد: مساحت ساختمان خوابگاه 3200 متر مربع است و براي 250 نفر داراي ظرفيت است.

خرم علي‌پناه با بيان اين که مطالعات احداث خوابگاه پسران انجام شده و وارد فاز اجرايي شده است گفت: براي بهره برداري نياز به تامين اعتبار 4 ميليارد تومان دارد که اعتبار موجود 2 ميليارد و 100 ميليون تومان است.

وي درباره مجموعه ورزشي دانشگاه کردستان نيز گفت: اين مجموعه داراي سه سالن فعال همراه با استخر و يک سالن چند منظوره است.

مدير امور فني و نظارت بر طرح هاي عمراني دانشگاه کردستان افزود: سالن شماره سه با مساحت 1600 متر مربع پس از فضاسازي در بهمن ماه امسال به بهره برداري مي رسد و سالن شماره 4 نيز در دست احداث است.

وي زمان بهره برداري خوابگاه دختران را نيز اوايل مهر امسال اعلام کرد و گفت: فاز نخست اين خوابگاه به مساحت 3هزار و 200 متر مربع از سال 88 آغاز شده و اعتبار آن که ظرفيت پذيرش 250 نفر را دارد در حدود 2 ميليارد و 800 ميليون تومان است.

منبع خبر : خبرگزاري تسنيم

سه شنبه 4 شهريور 1393


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.