تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
مدير اشتغال جهاددانشگاهي كردستان:
كمك به اشتغال و توسعه كار آفريني از اهداف جهاد دانشگاهي كردستان است

مجيد آوج در ديدار کارکنان جهاد دانشگاهي واحد کردستان با نماينده ولي فقيه در کردستان به مناسبت سالروز تاسيس جهاد دانشگاهي، اظهار کرد: برگزاري دوره‌هاي توانمندسازي، آموزش مهارت هاي کسب و کار با ديد حرفه اي و بازار محور بودن از جمله کارهاي صورت گرفته توسط اين نهاد است.
وي همچنين به انجام طرح هاي مطالعاتي و تحقيقاتي در حوزه اشتغال اشاره و افزود: ارائه مشاوره و هدايت شغلي، از ديگر برنامه هاي در دستور کار اين نهاد است.
آوج با اشاره به اينکه يکي از خلاءهاي استان کردستان نبود مشاوره شغلي است، عنوان کرد: در همين راستا دپارتمان مشاوره شغلي و کارآفريني را در استان کردستان راه اندازي کرده ايم.
وي در همين راستا ادامه داد: مشاوره شغلي و فرصت هاي شغلي را براي مددجويان کميته امداد امام خميني استان کردستان انجام مي دهيم و در حال حاضر مشغول ثبت نام از مددجويان هستيم.
مدير اشتغال جهاد دانشگاهي واحد کردستان همچنين به تشکيل اتاق فکر با حضور اساتيد دانشگاه ها، صاحب نظران و کارشناسان دستگاه هاي اجرايي اشاره و اعلام کرد: اين نهاد به شرکت هاي دانش بنيان تاکيد خاصي دارد و اميدواريم با همکاري مسئولان ارشد استان در حوزه شرکت هاي دانش بنيان نيز گام هاي اساسي را برداريم.
وي در ادامه سخنان خود به اهميت ارتباط بين صنعت و دانشگاه تاکيد و بيان کرد: در اين راستا در آينده‌اي نزديک به راه اندازي کلينک صنعت در استان کردستان اقدام خواهيم کرد.
آوج، شناسايي مسايل و مشکلات واحدهاي صنعتي در ابعاد مديريتي، فني، تخصصي، مالي و بازاريابي را از ديگر کارهاي در دستور کار اين نهاد عنوان کرد.
وي در پايان با اشاره به اينکه ما به دنبال کارهاي فاخر ارزشمند هستيم، يادآور شد: کمک به اشتغال جوانان و توسعه کار آفريني از جمله اهداف جهاد دانشگاهي کردستان است.
منبع خبر : خبرگزاري ايسنا

دوشنبه 20 مرداد 1393


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.