تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
مديركل اقتصادي استانداري كردستان:
درخواست وثيقه ملكي بالا انگيزه اجراي طرح‌هاي سرمايه‌گذاري را از استان مي‌گيرد

نياز يعقوبي پيش از ظهر امروز در سومين جلسه کارگروه اشتغال استان کردستان که در سالن اجتماعات مرکز آموزش و پژوهش استانداري برگزار شد، اظهار کرد: امسال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملي براي بخش‌هاي صنعت، معدن، گردشگري و کشاورزي اعتباري در نظر گرفته شده است که در 24 خرداد ماه سال‌جاري به استان‌ها ابلاغ شد.

مديرکل امور اقتصادي استانداري کردستان افزود: متاسفانه بانک‌هاي موجود در سطح استان در اين راستا به خوبي عمل نکرده‌اند.

وي تصريح کرد: با توجه به سياست‌هاي دولت تدبير و اميد در راستاي ايجاد اشتغال، لازم است نهادهاي اجرايي و بانک‌ها نسبت به پذيرش طرح‌ها تلاش کرده تا بتوان در زمان کمتري اين اعتبارات را جذب کرد.

يعقوبي با بيان اينکه در بخش صنعت و معدن استان در پاره‌اي از رشته‌ها فعاليت‌هاي محدودي انجام شده است، خاطرنشان کرد: در اين راستا فعاليت‌هاي واجد اولويت مورد بازنگري قرار گرفتند.

وي اضافه کرد: راهکارهاي انجام شده در چارچوب اولويت بوده و در همين راستا طرح‌هاي مورد نياز استان به مرحله اجرا درمي‌آيند.

مديرکل امور اقتصادي استانداري کردستان تصريح کرد: در بخش صنعت توجه به صنايع کوچک و بزرگ کارگشا بوده و کمک شاياني به رفع مشکلات موجود در استان مي‌کند.

وي از برخوردهاي نامناسب برخي مسئولان با طرح‌هاي ارائه شده متقاضيان ابراز تاسف کرد و گفت: برخي بانک‌هاي خصوصي و دولتي بر اين باورند که متقاضيان تسهيلات بانکي بايد به ميزان هفت ماه مشتري بانک موردنظر باشند و چون برخي از متقاضيان اين شرايط را ندارند موجب کاهش انگيزه در اجراي طرح خواهد شد.

مديرکل امور اقتصادي استانداري کردستان تصريح کرد: اين چنين برخوردهايي با متقاضيان نگران‌کننده است و لازم است در اين خصوص بازنگري‌هاي لازم انجام شود.

اين مقام مسئول با بيان اينکه بانک صنعت و معدن در بحث پذيرش متقاضيان به خوبي عمل کرده است، گفت: لازم است ساير بانک‌هاي موجود در سطح استان نيز همين رويه را دنبال کنند.

مديرکل امور اقتصادي استانداري کردستان در پايان خاطرنشان کرد: درخواست 1.5 برابر وثيقه ملکي توسط متقاضيان تسهيلات بانکي، فرصت‌ها را از استان مي‌گيرد و بايد بانک‌ها در اين موضوع تجديد‌نظر کنند.

منبع خبر : خبرگزاري فارس

دوشنبه 6 مرداد 1393


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.