تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
رئيس پارك علم و فناوري كردستان:
?? شركت دانش بنيان كردستان در نمايشگاه ملي علم تا عمل حضور مي‌يابند

خالد سعيدي ظهر امروز در جلسه هماهنگي برگزاري نمايشگاه ملي علم تا عمل در سالن شهداي گمنام استانداري کردستان برگزار شد، اظهار داشت: براي حضور در پنجمين نمايشگاه و جشنواره ملي علم تا عمل که به مدت 3 روز از سوم تا هفتم اسفند ماه امسال در مصلاي امام خميني(ره) در تهران برگزار مي شود 20 شرکت دانش بنيان و فناور حضور دارند.

وي به وجود 19 شرکت دانش بنيان در سطح استان اشاره کرد و گفت: از 20 شرکت معرفي شده براي حضور در نمايشگاه ملي علم تا عمل 19 شرکت آن فقط دانش بنيان هستند و شرايط لازم و کارايي را در رقابت با ساير شرکت‌هاي کشوري و استان هاي مختلف دارند.

رئيس پارک علم و فناوري کردستان به حضور 5 شرکت برتر استان کردستان براي ارزيابي در سطح شرکت‌هاي ملي در اين نمايشگاه اشاره و تصريح کرد: توان کاري در اين جشنواره ملي نشان خواهد داد که ما تا چه ميزان به دنبال اقتصاد و علم هستيم.

وي گفت: در اين نمايشگاه و جشنواره ملي شرکت‌هايي همچون آتيلا ارتوپد، تعاوني ماشين آلات حسيني، شرکت ماکنيزاسيون پزشکي درماني، شرکت ون، سامانه پديد آورندگان بانک هاي استان، شرکت نيک پليمر، نوآوران هوش افزار، دستگاه چاپ دو بعدي، شرکت قنديل و کلرزني، شرکت نام کو و يافت آور آريا و شرکت تکثير گياهان عاري از بيماري و چند شرکت در زمينه آي سي تي حضور دارند.

سعيدي با اشاره به اينکه پنجمين جشنواره ملي علم تا عمل امسال با شعار  تبلور تجاري‌سازي فناوري در تهران برگزار مي‌شود، افزود: يکي از آرزوهاي استان کردستان اين است که اين جشنواره و نمايشگاه ملي در استان برگزار شود.

وي بر حضور خبرنگاران و رسانه‌هاي گروهي استان کردستان براي پوشش اخبار روزانه نمايشگاه و انعکاس آن در سايت‌ها و شبکه استاني تاکيد کرد و خواستار حضور مديران و روساي ادارات براي بازديد از غرفه‌هاي نمايشگاه شد.

رئيس پارک علم و فناوري کردستان همکاري و تعامل همه دستگاه‌هاي استان در حضور موثر و باشکوه شرکت‌هاي دانش بنيان استان در نمايشگاه و جشنواره ملي علم تا عمل مثبت دانست.

فردين اخلاقيان رئيس دانشگاه کردستان هم در اين جلسه با اشاره به اينکه اين نمايشگاه ملي نمادي از تفکر است، که تفکر را تبديل به پديده مي‌کند، اظهار داشت: بايد استفاده بهينه از جشنواره و نمايشگاه ملي علم تا عمل را داشته باشيم و با انجام تبليغات و اطلاع رساني تلاش شود همه اقشار مختلف از جمله دانشجويان و فارغ التحصيلان دانشگاهي از اين نمايشگاه بازديد داشته باشند.

منبع خبر : خبرگزاري تسنيم

سه شنبه 28 بهمن 1393


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.