تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
مديركل ميراث فرهنگي كردستان مطرح كرد:
20 ميليارد ريال تسهيلات براي حمايت از صنايع دستي و گردشگري كردستان

رسول اشتودان ظهر امروز در دهمين جلسه شوراي برنامه ريزي استان کردستان با اشاره به طرح هاي صندوق توسعه ملي اظهار داشت: 97 ميليارد تومان براي 47 طرح معرفي شده از سوي سازمان ميراث فرهنگي استان براي پذيرش به مرکز ارسال شده که اميدواريم موفق به اخذ مسدودي در اين حوزه شويم.

وي گفت: در بانک صنعت و توسعه استان هم 20 ميليارد ريال اعتبار براي تسهيلات جهت حمايت از صنايع دستي و گردشگري در نظر گرفته شده و هنرمندان براي اخذ وام به بانک معرفي شده‌اند.

مدير کل سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کردستان  درباره طرح توسعه پايدار شرق و غرب استان نيز تصريح کرد: 2 و نيم ميليارد تومان برنامه براي اين طرح ارائه شده که اميدواريم به تصويب برسد.

وي با اشاره به اعتبار 27 ميليارد توماني سازمان ميراث فرهنگي کشور از قانون بودجه براي حوزه زيرساخت‌ها گفت: سازمان ميراث فرهنگي استان کردستان توانسته يک ميليارد و 250 ميليون تومان اعتبار را از 27 ميليارد تومان اعتبار کشوري در حوزه زيرساخت ها جذب کند.

اشتودان به طرح هاي مشارکتي و مرمت بناهاي تاريخي اشاره کرد و افزود: سهم استان کردستان نيز در اين حوزه يک ميليارد تومان بوده است .

وي درباره حمايت از صنايع دستي و کمک هاي بلاعوض در حوزه گردشگري نيز گفت: براي اولين بار امسال 100 ميليون تومان براي اين حوزه در استان کردستان دريافت شده که در سطح کشور کردستان تنها استاني است که موفق به دريافت آن شده است.

منبع خبر : خبرگزاري تسنيم

يكشنبه 19 بهمن 1393


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.