تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
استاندار كردستان: نگاه دولت براي توسعه استان جدي است

عبدالمحمد زاهدي روز شنبه در جلسه شوراي توسعه و برنامه ريزي استان در سنندج، افزود: دولت به نسبت سهمي که براي اعتبارات استان کردستان در نظر گرفته درصد بيشتري اختصاص داده که اگر چه کافي نيست اما نشان از توجه ويژه دولت دارد.

وي با اشاره به اينکه استان در دو حوزه تسهيلات صندوق توسعه ملي و همچنين تسهيلات بانکي مشکل دارد، گفت: با توجه به اينکه اين دو مورد در ارتباط با بخش خصوصي است و اين بخش يا مراجعه اي براي دريافت اعتبارات و تسهيلات ندارد و يا اسناد و مدارک را نمي توانند براي دريافت تسهيلات و اعتبارات تهيه نمايند، با مشکل مواجه هستيم.

او از بخش خصوصي خواست از فرصت بوجود آمده براي توسعه استان و اجراي طرح هاي سرمايه گذاري استفاده کنند.

استاندار کردستان در بخش ديگري از سخنان خود از دستگاه هاي متولي حوزه تعاون و مسکن در استان خواست وضعيت تعاوني هاي مسکن که از سال هاي گذشته با مشکلات ساخت و ساز مواجه هستند را به صورت فوري رسيدگي کنند.

زاهدي اظهار کرد: برخي از تعاوني ها در سال هاي گذشته اراضي خارج از محدوده و يا داخل محدوده با کاربري هاي غير مسکوني دريافت کرده اند که بايد به وضعيت اين تعاوني ها در کارگروه امور زيربنايي رسيدگي شود.

او تاکيد کرد هم در کليات و هم به تفکيک ؛ وضعيت اين تعاوني ها بايد مشخص شوند و اگر اراضي واگذار شده به آنان منطبق با قوانين و مقررات ساخت و ساز است اجازه احداث به آنها داده شود و در غير اين صورت در جاي ديگري به آنان زمين واگذار گردد.

زاهدي همچنين از تعاوني هاي مسکن خواست در خريداري زمين براي احداث مسکن ابتدا استعلام هاي لازم را انجام دهند و زمين خارج از محدوده و يا با کاربري غيرمسکوني خريداري نکنند و در صورت عدم پيروي از قوانين و مقررات تمامي عواقب بعدي به عهده اعضاي هيات مديره تعاوني هاي مسکن خواهد بود.

استاندار کردستان در بخش پاياني سخنان خود مردم استان را به حضور باشکوه در راهپيمايي 22 بهمن دعوت کرد و گفت: مردم کردستان با حضور در همه صحنه هاي سياسي بعد از انقلاب، بلوغ سياسي خود را نشان داده و حضور فعالي در صحنه هاي مختلف داشته اند. منبع خبر : خبرگزاري ايرنا

يكشنبه 19 بهمن 1393


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.