تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
سرمايه گذاري بخش خصوصي بهترين راهكار براي ايجاد اشتغال در بيجار است

بيژن زنديه در سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته بيجار به تشريح فعاليت هاي عمراني، فرهنگي، اقتصادي و اشتغالزايي دولت تدبير و اميد در سال 1393 در اين شهرستان پرداخت و گفت: دشمن تلاش مي کند با تحريم و تهديد، ملت ايران را از پشتيباني و حمايت انقلاب اسلامي دور کند.

او در ادامه به بخشي از تلاش هاي دولت براي توسعه شهرستان بيجار اشاره کرد و افزود: بيش از 42 کيلومتر راه روستايي با اعتباري افزون بر 200 ميليارد ريال در سال 93 آسفالت شده است که اين مقدار آسفالت و هزينه صرف شده نسبت به سنوات گذشته، رشد مضاعفي داشته است.

وي با اشاره به اينکه بيکاري با ايجاد کار در ادارات دولتي به پايان نمي رسد گفت: در اين راستا تلاش زيادي براي جذب سرمايه گذاري و فعال نمودن توان بخش خصوصي صورت گرفته است.

زنديه اظهار اميدواري کرد: واحدهايي مانند کارخانه توليد شير پاستوريزه، کارخانه آرد، کارخانه توليد قعطعات خودرويي و موارد مشابه ديگر که در آستانه راه اندازي با مشکلاتي مواجه و يا در حال تعطيل شدن بودند، بتوانند با حمايت و پشتيباني دولت و مجلس بزودي فعاليت خود را شروع کنند.

فرماندار شهرستان بيجار مشکل عمده در زمينه بيکاري و اقتصاد اين شهرستان را عدم فعاليت تعاوني ها و عدم جذب اعتبارات اين بخش ذکر کرد و گفت: اين موضوع در خيلي از شهرستان هاي همجوار به خوبي در حال شکل گيري است و دولت نيز با پشتيباني هاي قانوني و اعطاي تسهيلات چهار درصدي به آنها، مي تواند موفقيت هاي زيادي را بدست آورد.

به گفته زنديه کميته امداد شهرستان بيجار امسال بيش از 30 ميليارد ريال در بخش اشتغال و سرمايه گذاري هزينه کرده است که به نسبت سال گذشته رشد داشته است.

او به جذب حدود 50 ميليارد ريال تسهيلات در بخش مشاغل خانگي براي تشويق فعالان شاغل در صنايع پايين دستي در سال جاري اشاره کرد و گفت: دولت تدبير و اميد با همکاري نماينده مجلس و همه مديران شهرستان با تعامل و همفکري تلاش مي کند همه توان اداري و مالي در اختيار را براي ارتقا و رشد فعاليت هاي اقتصادي شهرستان بکار گيرد.

وي در پايان از همه جوانان و جويندگان کار و سرمايه گذاران بومي و مهاجر خواست با همت و اراده قوي پاي کار بيايند و با کمک و همکاري يکديگر، شهرستاني آباد و سالم براي همه ايجاد نماييم.

شهرستان بيجار در 145 کيلومتري سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است. منبع خبر : خبرگزاري ايرنا

شنبه 18 بهمن 1393


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.