تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
مديركل كار كردستان خبر داد:
جذب ?? ميليارد تومان از اعتبارات اشتغال كردستان در سال ??

مصطفي باغبانيان ظهر امروز در کارگروه تخصصي اشتغال استان کردستان که با حضور معاون برنامه‌ريزي استاندار و مديران بانک‌ها در مرکز آموزش و پژوهش استانداري کردستان برگزار شد، اظهار کرد: براي حل مشکلات اشتغال در استان به همکاري تمام سازمان‌هاي مرتبط در اين زمينه نياز است تا نرخ اشتغال استان تا پايان برنامه پنجم توسعه به 8 درصد برسد.

وي گفت: گزارش اعتبارات صندوق توسعه ملي توسط بانک‌هاي عامل در دستور کار جلسه امروز قرار دارد.

مديرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعي استان تصريح کرد: امسال اعتبارات صندوق توسعه ملي در بخش صنعت و معدن و گردشگري در سطح کشور 2 هزار و 200 ميليارد تومان است که از اين رقم يک هزار و 400 ميليارد تومان در سطح کشور به بخش کشاورزي اختصاص داده شده است.

وي گفت: در 3 ماهه اول سال 93، شوراي عالي اشتغال 8 هزار و 200 ميليارد تومان در سطح کشور به اشتغال اختصاص داده که سهم استان اين رقم، 157ميليارد و 600 ميليون تومان  است که 11 ميليارد تومان از آن تاکنون جذب شده است.

باغبانيان افزود: از اعتبار اختصاص يافته به اشتغال در سطح استان، 4.5 ميليارد تومان به بانک ملي و 11 ميليارد تومان به بانک رفاه تعلق گرفته است.

وي گفت: 10 درصد از اعتبار  4.5 ميليارد توماني اختصاص يافته به بانک ملي، صرف اجراي 3 طرح در استان شده است که 2طرح از آنها در حال اجراست و در حال حاضر 2 ميليارد و 200 ميليون تومان آمادگي پذيرش طرح داريم.

مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان خاطرنشان کرد: از منابع اعتبارات بانکي، 14 ميليارد و 700 ميليون تومان به مشاغل خانگي اختصاص يافته است.

وي منابع بانک ملي براي ايجاد مشاغل خانگي  را 3 ميليارد و 800 ميليون تومان ذکر کرد که مدير بانک ملي استان اين رقم را محدود دانست.

منبع خبر : خبرگزاري تسنيم

دوشنبه 6 مرداد 1393


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.