تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
مدير كل اموراقتصادي استانداري از ابلاغ 147 ميليارد اعتبار مشاغل خانگي در كردستان خبر داد

نياز يعقوبي با بيان اين مطلب اظهار داشت: يکي از برنامه هاي مهم دولت در سالجاري توجه به مشاغل کوچک کسب و کار بخصوص مشاغل خانگي است.

وي افزود: اين ميزان اعتبارعلاوه بر ابلاغ  اعتبارات ( صندوق توسعه ملي، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي ) به منظور اجراي طرح هاي بزرگ سرمايه گذاري است که با هدف تقويت بحث مشاغل خانگي در سالجاري تخصيص يافته است.

يعقوبي تصريح کرد: در قالب اين طرح براي سازمان ها و نهادهايي از قبيل صندوق مهر امام رضا، بنياد شهيد و امور ايثارگران، کميته امداد امام خميني (ره) و سازمان هاي بهزيستي و ديگر دستگاه هاي تخصصي نظير فرهنگ و ارشاد اسلامي، ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، جهاد کشاورزي، آموزش فني و حرفه اي، صنعت، معدن و تجارت سهم مشخصي در نظر گرفته شده است.

وي به تشريح اهداف و مزاياي مهم مشاغل خانگي اشاره کرد و گفت: هزينه پايين ايجاد فرصت شغلي در حوزه اشتغال خانگي، امکان مشارکت بيشتر زنان در فعاليت هاي اقتصادي، با توجه به پايين بودن نرخ مشارکت نيروي کار زنان در عرصه اقتصادي کشور و استان از مهمترين اين اهداف است.

يعقوبي ادامه داد: پيوند مناسب مشاغل کوچک و متوسط در راستاي شکل گيري خوشه هاي کسب و کار، توانمند سازي و جلب مشارکت هاي اجتماعي بخصوص خانوارها و تامين تسهيلات ارزان قيمت براي طرح هاي خود اشتغالي از ديگر اهداف مهم اين طرح است.

وي در پايان ابراز اميدوراي کرد که بانک هاي عامل استان در حداقل زمان ممکن نسبت به جذب و پرداخت اين تسهيلات به متقاضيان اقدام کنند.

منبع خبر : پايگاه اطلاع رساني استانداري كردستان

يكشنبه 22 تير 1393


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.