تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
جلوگيري از مهاجرت روستائيان با اشتغالزايي و ايجاد امكانات در روستاها

ابراهيم زارعي در نشست دهياران و شوراهاي بخش مرکزي سنندج افزود: عزم دولت در اتمام هرچه سريعتر پروژه هاي نا تمام و اجراي مصوبات است و تحقق اين امر نيز نيازمند تعامل و همکاري بيش از پيش مردم و دولت است.

وي گفت: با فرهنگ سازي صحيح و تعامل مردم و دولت بايد بيش از پيش منابع طبيعي، منابع آب آشاميدني و کشاورزي حفظ و مديريت شده و از ساخت و سازهاي غير مجاز و تخريب اين منابع جلوگيري به عمل آيد.

فرماندار سنندج همچنين خواستار توجه ويژه همه نهادهاي ذيربط به بحث آموزش، بهداشت و ترميم و اصلاح راه هاي مواصلاتي روستاها در راستاي بهبود کيفيت معيشت در روستاها شد.

سالار مرادي، نماينده مردم شهرستان هاي سنندج ديواندره و کامياران در مجلس شوراي اسلامي هم در اين نشست اظهار اميدواري کرد بخشي از مشکلات شهرستان سنندج از جمله جاده هاي مواصلاتي، آب شرب و فاضلاب و آب کشاورزي، بهداشت و آموزش از محل بودجه توازن منطقه اي تحت عنوان ماده 110 رفع گردد.

وي افزود: در گذشته مقدار قابل توجهي از آب سدهاي استان به استان هاي مجاور تخصيص داده شده بود که با تلاش هاي صورت گرفته، مديريت تخصيص برخي از سدهاي استان بصورت مديريت ملي در آمد و ميزان تخصيص به استان کردستان نيز بيشتر شد که اين مهم نقش بسزايي در بهبود بخش کشاورزي و توليد در منطقه دارد. منبع خبر : خبرگزاري ايرنا

شنبه 14 تير 1393


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.