تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
آموزش هاي فني و حرفه اي عامل اصلي سياست اشتغال زايي است

مديركل فني و حرفه اي گفت:ما بايد سعي كنيم براي محقق شدن افزايش بهره وري در جامعه سطح مهارت شاغلين را در تمام صنوف ارتقا دهيم.

ممهندس نادر فخري در نشست شوراي اداري و آموزشي استان افزود:مهمترين فاكتور در افزايش بهره وري در جامعه و منطقه ارتقاي سطح مهارت شاغلين در كليه صنوف است.

وي بااشاره به ماموريت خطير سازمان آموزش فني و حرفه اي افزود: ماموريت سازمان تربيت نيروي انساني  ماهر و كاردان و افزايش سطح مهارت شاغلان در جامعه است پس بايد در اين راستا از تمام پتانسيل ها و ظرفيت هاي موجود و لازم استفاده شود.

وي به سفرهاي مقام عالي سازمان و معاونت اداري و پشتيباني به استان اشاره كرد و افزود:سفرهاي جداگانه رياست سازمان و معاونت اداري و پشتيباني به استان از توجه ويژه مسئولين سازمان به ترويج، توسعه و تقوويت و ارتقاي مهارت آموزي در منطقه است.

مديركل آموزش فني و حرفه اي استان كردستان در راستاي برنامه ريزي دقيق آموزشي و اداري در سال آتي افزود:روساي مراكز بايد با برنامه ريزي و كار شناسانه براي سال اتي با برنامه هاي كاري مشخص و با سنجش ارزيابي نيروي كار در ساختار نيروي انساني متناسب با تخصص و توان كاري و ظرفيت هاي موجود در سمت ها وقسمت هاي مختلف موجب شادابي و ايجاد انگيزه در نيرو كار خود را فراهم آورند.

مهندس فخري با بيان اين مطلب افزود

ايشان برتاثير مهارت آموزي در زندگي روستاي اشاره كرد و گفت: مهارت،فعاليتي مدون،برنامه ريزي شده،منظم و هدفدار در جهت افزايش توليد و ارتقاء سطح زندگي روستايي است.

وي تصريح كرد:مهارت و آموزشهاي فني و حرفه اي فرآيندي آموزشي است، جهت دار به سمت گروههاي آموزشي مي باشد كه اين فرآيند، زمينه اي را فراهم ميكند تا روستاييان را براي حل مشكلاتشان توانمند نمايد.

در ادامه اين نشست مسئولين ستادي و روساي مراكزآ وزشي نظرات و ديدگاههاي خود را جهت گسترش و ترويج كيفي آموزش هاي مهارتي را بيان نمدند.

 

منبع خبر : ايسنا

شنبه 14 دي 1387


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.