تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
مديركل اداره فني و حرفه‌اي ‌كردستان:

اجراي شيوه نامه هاي فني و حرفه اي موجب اشتغالزايي مي شود

به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج، نادر فخري در نشست با مسئولان مراكز فني و حرفه‌اي استان كردستان در سنندج افزود: قبل از سفر رياست جمهوري به استان كردستان ميزان فضاهاي آموزش فني و حرفه‌اي استان 22 هزار متر‌مربع بود كه اكنون به 42 هزار مترمربع افزايش يافته است.
وي اظهار داشت: در اين سفر شش مصوبه براي استان در بخش فضاهاي آموزشي تصويب شد كه با اجراي آن گام بزرگي در تحولات آموزشي استان صورت گرفت.
وي خاطر‌نشان كرد: هم اكنون توسعه مراكز آموزشي بانه و مريوان نيز در دستور كار اين اداره كل قرار دارد.
مديركل اداره فني و حرفه‌اي استان كردستان تصريح كرد: در سال جاري براي خريد پنج دستگاه ميني‌بوس از سوي استانداري و اعتبارات استاني 275 ميليون تومان اعتبار اختصاص يافت.
فخري يادآور شد: همچنين 686 ميليون تومان اعتبار نيز از اعتبارات سازماني به فني و حرفه‌اي كردستان اختصاص يافت.
وي با اشاره به اينكه شيوه‌نامه‌ها و سياست‌هايي براي ارتقاي جايگاه فني و حرفه‌اي در حال عملياتي و اجرايي شدن است، افزود: اين شيوه‌نامه در نهايت منجر به ايجاد اشتغال در جامعه مي‌شود.
وي يادآور شد: ساماندهي نيروي انساني و اولويت دادن به بخش آموزش براي افرايش كيفيت از جمله سياست‌هاي مهم اداره فني و حرفه‌اي استان كردستان است.
مديركل اداره فني و حرفه‌اي استان كردستان با اشاره به اينكه اداره كل استان كردستان براي هر سايت كاري خود در راستاي اجراي استراتژي‌ها يك كارشناس تعيين كرده، تصريح كرد: به همين دليل در ارديبهشت ماه امسال موفق به كسب عنوان اول كشور در اين زمينه شد.
فخري افزود: از جمله اين استراتژي‌‌‌ها افزايش بهره‌وري، برون سپاري و تقاضا‌محوري است كه در راستاي آن 52 برنامه تدوين شده است.

منبع خبر : خبرگزاري فارس

شنبه 16 آذر 1387


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.