تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
زمينه ايجاد21هزارفرصت شغلي درسال همت مضاعف وكارمضاعف ازسوي اداره كل كاركردستان بسترسازي مي شود

مهندس رامين اسدي بااشاره به اينكه اداره كل كارواموراجتماعي به تنهايي نمي تواند متولي كار باشد و توليد شغل نمايدگفت: در اين راستا تمام دستگاههاي متولي اشتغال ازجمله سازمانهاي جهادكشاورزي،بازرگاني،صنايع ومعادن و... و نيز بخش خصوصي و تعاوني ها بايد دست به دست هم داده و اقتصاد استان را اداره كنند تابتوانيم باهمت وكارمضاعف وبهره گيري ازتمام ظرفيتها وپتانسيلها ي موجود ايجاد21هزارفرصت شغلي رادرسالجاري تحقق بخشيم.

وي تصريح كرد: اگر بخش هاي خصوصي و تعاوني ها تقويت شوند استخدام در بخش هاي دولتي كاهش پيدا مي كند بنابراين بايد در بخش هاي خصوصي و تعاوني ها نيز فرصت هاي شغلي را ايجاد كرد.

مديركل كاراستان درادامه افزود:همت مضاعف؛نگاه بلند و عميق به آينده براي توسعه ، پيشرفت و کوشيدن در اين عرصه و تلاش مضاعف نيز با تمام وجود خدمت کردن به مردم است و ماهم اگر بخواهيم درعرصه كارو اموراجتماعي پيشرفت و توسعه داشته باشيم بايد کار و تلاش و همتي مضاعف نماييم.

وي گفت: آينده روشن نسل‌هاي ما در دست همت و کار مضاعف مردان و زنان امروزاست که مي‌توانند يک تاريخ پرافتخار را براي آيندگان رقم بزنند تا نسل‌هاي آينده به اين تلاش و همت عظيم و مضاعف افتخار کرده و ببالند.

دبيركارگروه اشتغال وسرمايه گذاري كردستان افزود: شرايط امروز جهاني يک شرايط حساس رقابتي است و از نظر اقتصادي، سياسي، فرهنگي و... اگر ما تلاش سنگين و اقدامي بزرگ نداشته باشيم در اين عرصه ها نمي توانيم رقابت وپيشرفت داشته باشيم .

اسدي اظهار داشت: مقام معظم رهبري انديشه تبديل شدن کشورمان به يک کشور برتر و الگو را از مدت‌ها پيش تبيين کرده و بر همين اساس دهه چهارم را دهه پيشرفت و عدالت ناميده و امسال را هم همت مضاعف و کار مضاعف نام نهاده‌اند تا اين هدف ارزشمند محقق شود. 

وي با بيان اينکه همراهي مسئولان ومردم كردستان براي همت مضاعف و کار مضاعف براي توسعه روزافزون استان ضروري است افزود: اگر اين اولويت را امسال هم مديران و هم مردم ملاک و معيار عمل و حرکت خود قرار دهند، شاهد يک جهش خوب در همه زمينه‌ها وبخصوص درعرصه كارواشتغال خواهيم بود.

منبع خبر : سايت اداره كار و امور اجتماعي

دوشنبه 9 فروردين 1389


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.