تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
ايجاد اشتغال ‌مهم‌ترين دغدغه مسئولان كردستان‌ است

به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج، ارسلان ازهاري عصر امروز در افتتاح نخستين مركز آموزش جوار دانشگاهي ASD استان، در دانشگاه كردستان اظهار داشت: يكي از مناسبت‌ترين راه‌ها، در راستاي ايجاد اشتغال در بين جوانان جوياي كار به ويژه دانشجويان و فارغ‌التحصيلان دانشگاهي، فراگيري آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي است.
وي همچنين براي توسعه و گسترش آموزش مهارت‌هاي پيشرفته در دانشگاه‌هاي استان در راستاي ارتقا و توانمندسازي دانشجويان و فارغ‌التحصيلان دانشگاهي تعامل و همكاري بيشتر مسئولان و مديران مرتبط دانشگاهي را خواستار شد.
در ادامه مديركل آموزش فني و حرفه‌اي استان كردستان نيز گفت: اين اقدام براساس توافقنامه سه جانبه سازمان متبوع، استانداري كردستان و دانشگاه كردستان براي توانمندسازي و ارتقا سطح علمي دانشجويان با آموزش‌هاي مهارتي فني و غيرفني، نرم‌افزارهاي تخصصي و آموزش آمادگي شغلي و كارآفريني در محل دانشگاه كردستان افتتاح و راه‌اندازي شده است.
نادر فخري افزود: اين مركز نخستين مركز جوار دانشگاهي در استان كردستان است كه با تجهيزات و امكانات پيشرفته مجهز شده است.
وي خاطر نشان كرد: مركز آموزش (ASD) جوار دانشگاه كردستان با مبلغي بالغ بر 300 ميليون ريال تجهيز و راه‌اندازي شده است.
فخري با اشاره به اهميت و نقش مهارت‌هاي پيشرفته افزود: هدف از نظام آموزشي يادگيري الكترونيكي در سازمان آموزش فني و حرفه‌اي كشور، ارتقا سطح كيفي آموزش‌هاي الكترونيكي و حمايت از بخش خصوصي و فراهم كردن زمينه رقابت سالم براي كاهش هزينه‌هاي آموزش‌هاي الكترونيكي بوده است.
وي ادامه داد: در حال حاضر در اين مركز قرارداد اجراي آموزش چهار رشته شامل آمادگي شغلي، كسب و كار، تهيه برنامه و كنترل پروژه به دانشجويان و فارغ‌التحصيلان دانشگاهي در قالب خريد خدمات آموزشي ارائه مي‌شود.
مديركل آموزش فني و حرفه‌اي استان كردستان با مهم خواندن مهارت‌هاي آموزشي و آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي براي جوانان منطقه تصريح كرد: اين آموزش‌ها در قالب آموزش‌هاي جوار دانشگاهي براي دانشجويان عرضه مي‌شود تا دانشجويان از لحاظ عملي و فني نيز در رشته‌هاي دانشگاهي آموزش ببينند.
‌رئيس دانشگاه كردستان نيز در ادامه با اشاره به فعاليت‌هاي عملي و علمي اين مركز خاطر نشان كرد: اميدواريم در آينده‌ با اجرايي كردن ساير بندهاي قرارداد سه جانبه رشد و پيشرفت دانشجويان در كليه مهارت‌ها فراهم شود.
كريمي‌دوستان ادامه داد: اين مركز بر اساس توافقنامه سه جانبه سازمان آموزش فني و حرفه‌اي كشور، استانداري كردستان و دانشگاه كردستان راه‌اندازي و افتتاح شده است.

منبع خبر : خبرگزاري فارس

چهارشنبه 29 مهر 1388


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.