تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
با واگذاري ماشين آلات كشاورزي:
زمينه اشتغال 12 نفر در استان كردستان فراهم شد

مدير صنايع كشاورزي و مكانيزاسيون سازمان جهاد كشاورزي استان كردستان گفت: با تأمين ماشين آالات کشاورزي زمينه اشتغال 12 نفر در بخش کشاورزي فراهم شده است.

به گزارش خبرنگار ايسنا مهندس بهنام پاك ضمير افزود: اين مديريت 14 دستگاه تراكتور و كمباين مورد نياز كشاورزان اين استان را در تابستان سال جاري تامين و تحويل آنها داد.

وي بيان کرد: اين مديريت امسال اقدام به تامين اعتبار و معرفي هشت نفر متقاضي تراكتور شش سيلندر مدل 399 جفت ديفرانسيل به مبلغ دو ميليارد و 160 ميليون ريال با عامليت بانك كشاورزي كرد.

پاک ضمير اظهار داشت: همچنين در اين مدت شش نفر متقاضي كمباين با اعتبار يك ميليارد و 920 ميليون ريال به بانك كشاورزي معرفي شد.

وي پاسخگويي و بررسي نامه هاي تقديمي كشاورزان به رهبر معظم انقلاب در ارتباط با مكانيزاسيون بخش كشاورزي، نظارت كامل بر برداشت غلات در سطح 556 هزار هكتار  و نظارت بر يك هزار و 195 دستگاه كمباين توسط گروه هاي استاني و شهرستاني را از ديگر فعاليت هاي اين مديرت در تابستان سال جاري ذكر كرد.

مهندس پاك ضمير همچنين در اين مدت، بازديد ميداني و مزرعه اي از پروژه هاي مكانيزاسيون كشاورزي درمعيت بازرس اعزامي از اداره كل بازرسي و ارزيابي عملكرد وزارت جهاد كشاورزي در شهرستانهاي استان بازديد و بررسي وضعيت دستگاه هاي بوجاري مستقر در شهرستان هاي استان را از ديگر فعاليتهاي اين مديريت ذكر كرد.

منبع خبر : ايسنا

يكشنبه 19 مهر 1388


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.