تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
قرارداد بيش از 4600 طرح كارگاه‌هاي زودبازده در استان نهايي شده است

رئيس سازمان کار و امور اجتماعي کردستان گفت: قرارداد بيش از چهار هزار و 600 طرح کارگاه‌هاي زودبازده در کردستان نهايي شده است و فعاليت آنها پس از دريافت تسهيلات آغاز مي‌شود.

رامين اسدي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، بيان داشت: تاکنون بيش از پنج هزار و60 طرح براي دريافت تسهيلات کارگاه زودبازده به کارگروه اشتغال استان ارائه شده، که از اين تعداد تاکنون بيش از چهار هزارو 600 مورد قرارداد به امضا رسيده و بيشتر اين موارد براي دريافت تسهيلات به بانک‌هاي عامل معرفي شده‌اند.

وي ادامه داد: ساير پرونده‌هاي باقيمانده در خصوص کارگاه هاي زود بازده که به بانک هاي عامل معرفي نشده اند به دليل مشکلاتي مانند عدم تکميل پرونده و موانع اداري از طرح کارگاه هاي زود بازده استان خارج شده اند.

اسدي تصريح کرد: ناهماهنگي بانک‌هاي عامل با متقاضيان مشاغل و مراکز توليدي و اقتصادي به منظور ارائه تسهيلات مورد نياز آنها از مهم‌ترين دلايل موجود درمسير اشتغال زايي بيکاران سطح استان است.

رئيس سازمان کار و امور اجتماعي کردستان با اشاره به اين که ميزان بيکاري در استان بيشتر از ميانگين کشوري است افزود: متوليان امر در استان تلاش مي کنند که با برنامه ريزي‌هاي لازم و عملي در راستاي کاهش نرخ بيکاري استان گام‌هاي اساسي بردارند.

وي تشکيل کارگاه‌هاي زودبازده در سطح استان را موثر ارزيابي کرد و گفت: راه‌اندازي کارگاه جديد سبب مي شود که زمينه‌هاي اشتغال مطلوب در استان کردستان فراهم شود.

اسدي تاکيد کرد: همکاري همه دستگاه‌هاي متولي بخش اشتغال استان براي رسيدن به کاهش آمار بيکاري ضروري است و عدم همکاري برخي از دستگاه‌هاي متولي در تسهيل ميزان اشتغال زايي استان مي تواند نيل به اهداف مدنظر را با مشکل مواجه کند.

رئيس سازمان کار و امور اجتماعي کردستان در پايان اضافه کرد: همچنين در بخش اشتغال‌زايي فارغ التحصيلان تا کنون بيش ازيکهزار 600 نفر در بخش‌هاي غير دولتي و خصوصي جذب شده‌اند.

منبع خبر : ايسنا

چهارشنبه 18 آذر 1388


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.