تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
امسال 184 ميليارد ريال تسهيلات اشتغالزايي در كردستان پرداخت شده است

مديرکل سازمان کار و امور اجتماعي استان کردستان گفت: از ابتداي سال جاري تا کنون 184ميليارد ريال تسهيلات اشتغالزايي از محل اعتبارات بنگاه هاي اقتصادي کوچک و زودبازده به متقاضيان در استان پرداخت شده است.

رامين اسدي در گفتگو با خبرنگار ايسنا بيان داشت: پرداخت تسهيلات مذکور زمينه اشتغال 211 نفر متقاضي  را در استان فراهم کرده است.  
وي با اشاره به اينکه با پرداخت اين تسهيلات زمينه ايجاد يکصد و 38 طرح فراهم شده است، افزود: بيکاري يکي از مهم ترين مشکلات جامعه و پرداخت تسهيلات با هدف ايجاد اشتغال و توسعه توليد از راهکارهاي متوليان امر است.

اسدي طرح ايجاد بنگاه هاي اقتصادي زودبازده را در اشتغال موثر دانست و عنوان کرد: اين طرح که از دولت نهم آغاز شده که نقش مهمي در ايجاد اشتغال براي جوانان جوياي کار داشته است.

مديرکل سازمان کار و امور اجتماعي کردستان اظهار داشت:  از محل تسهيلات اين نوع بنگاه ها تا کنون در استان 405 ميليارد تومان تسهيلات پرداخت شده که زمينه اشتغال  27 هزار نفر را فراهم کرده است.

وي در ادامه به برخي برنامه هاي ديگر سازمان کار وو امور اجتماعي کردستان اشاره و تصريح کرد: طرح کارورزي، آموزش کار افريني، ارزيابي و تمامي شماري بنگاه هاي اقتصادي و تهيه و تدوين سند توسعه استان از جمله اين طرحها است.

منبع خبر : ايسنا

دوشنبه 16 آذر 1388


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.