تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
سرپرست معاونت اداري و پشتيباني اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان كردستان ايجاد اشتغال پايدار از دغدغه‌هاي امروز جامعه ما است

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ناصري اميد در مراسم توديع و معارفه رئيس مركزآموزش فني و حرفه اي تخصصي طرح پترو شيمي سنندج كه با حضور تني چند از مسؤولين ستاد اداره كل، كاركنان و مربيان مركز و تيمهاي سيار پادگان‌ها و ندامتگاه‌ها در مركز آموزش فني و حرفه‌اي پتروشيمي سنندج برگزار شد، گفت: در هر سنگري كه خدمت كنيم بايد با انگيزه، علاقه و وجدان كاري در جهت رضاي خدا و خدمت به خلق خدا گام برداريم به ويژه در امر آموزش كه خود رسالت خطيري دارد.
وي افزود: با توجه به رسالت و ماموريت‌هاي سازمان فني و حرفه‌اي كه تربيت نيروي ماهر و كاردان و آموزش مهارت از اولويت‌هاي كاري آن است بايد از تمام توان و ظرفيت‌هاي موجود براي ارتقاء سطح كيفي اين آموزش‌ها استفاده كنيم.
سرپرست معاونت اداري و پشتيباني اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان اظهار كرد: با توجه به جوان بودن جمعيت كشور يكي از عواملي كه بايد مورد توجه قرار گيرد ايجاد اشتغال پايدار است كه يكي از دغدغه‌هاي امروز جامعه ما است.
وي گفت: نقش آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي در اين راستا و ايجاد بازار كار براي جوانان بسيار مهم و حائز اهميت است.
سرپرست معاونت اداري و پشتيباني اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان افزود: نقش مربيان دلسوز در عرصه دانش گستري و ارائه دانش‌هاي مهارتي و هدايت جوانان به حرفه‌آموزي بسيار حائز اهميت و موثر است كه بايد بيش از پيش در اين عرصه تلاش و كوشش كنيم.
وي همچنين گفت: موقعيت‌هاي كسب شده در نهمين دوره مسابقات ملي مهارت توسط كارآموزان استان همگي نشان از مديريت و راهبري مدير كل توانا و نتيجه تلاش و زحمات همه همكاران است.
سرپرست معاونت اداري و پشتيباني اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان افزود: تصويب 6 پروژه در جريان سفر رياست محترم جمهوري اسلامي به استان از توجه و عنايات دولت به گسترش و توسعه بخش آموزش فني و حرفه‌اي است به طوري كه با بهره‌برداري رسيدن اين پروژه‌ها ابنيه و فضاي آموزشي از 2 هزار متر مربع به بيش از دو برابر افزايش خواهد يافت كه قطعاً تحول عظيمي در بخش آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي استان به عمل خواهد آورد.
وي با اشاره به ديدگاه‌هاي مثبت مسؤولين ستادي و استاني به اداره كل گفت: امسال با توجه به نظر مساعد مسؤولين استان بر اساس پيگيري‌هاي صورت گرفته توسط مدير كل مبلغ 40 هزار و 6 ميليون ريال اعتبار استاني به اداره كل اختصاص داده شده كه به نوبه خود بي نظير بوده است. سرپرست معاونت اداري و پشتيباني اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان خاطرنشان كرد : با عنايت به اينكه در سال گذشته 8 هزار و 70 ميليون ريال اعتبار تجهيزاتي و يك هزار و 00 ميليون ريال اعتبار تعميراتي تخصيص استاني مبلغي بالغ بر 6 هزار و 800 ميليون ريال اعتبار تجهيزاتي و 700 ميليون ريال اعتبار تعميراتي به استان اختصاص داده شده است كه در مقايسه با سنوات گذشته اصلاً قابل قياس نيست و همين گوياي نياز به تلاش و كار مضاعف است.
در ادامه از زحمات بابك معروفي رئيس سابق مركز اموزش فني و حرفه اي تخصصي پترو شيمي تشكر و رضا احمدي به عنوان سرپرست جديد مركز منصوب شد.

شنبه 27 مهر 1387


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.