تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
اجراي بيش از يكصد هزار نفر ساعت مشاوره شغلي به كارآموزان فني و حرفه اي در كردستان

مديرکل فني و حرفه اي کردستان گفت: در راستاي سياست‌هاي سازمان آموزش فني و حرفه‌اي كشور براي افزايش آگاهي كارآموزان از بازار كار، بيش از يكصد هزار نفر ساعت مشاوره و هدايت آموزشي و شغلي در سال جاري توسط مراكز آموزشي سطح استان انجام پذيرفته است.

نادر فخري د رگفتگو با خبرنگار ايسنا بيان داشت: اين برنامه به منظور افزايش آگاهي كارآموزان از بازار كار و ارتقاء كارايي و اثربخشي دوره‌هاي آموزشي و افزايش تناسب بين شغل انتخابي با حرفه‌ آموزي كارآموزان انجام گرفته است.

وي ادامه داد: اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان كردستان همگام با سراسر كشور،‌ در راستاي نيل به اين اهداف علاوه بر اجراي يكصد و شش هزارو پانصد و نود و چهار نفر ساعت مشاوره و هدايت آموزشي - شغلي موفق به رهگيري شغلي براي يك هزار و نهصد و شصت و چهار از ابتداي سالجاري تا كنون شده است.

فخري اظهار داشت: در اين راستا جلسات فردي و گروهي مختلفي براي كارآموزان برگزار شد و آنها در اين جلسات با شيوه هاي ورود به بازار کار و اشتغال آشنا شده اند.

مديرکل فني و حرفه اي کردستان عنوان کرد: همچنين مراکز فني و حرفه اي در مراسم افتتاحيه و اختتاميه براي دوره‌هاي آموزشي با دعوت از صاحب نظران و دست اندركاران بنگاههاي اقتصادي و مديران و صاحبان صنايع استان در راستاي آشنايي بيشتر كارآموزان با بازار و ساير فعاليتهاي موثر گام هاي موثري برداشته اند.

وي اضافه کرد: اداره كل فني و حرفه اي کردستان در راستاي فراهم سازي زمينه ورود کارآموزان و مهارت آموختگان به بازار کار، با موسسات و بنگاههاي كارآفريني سطح استان تعامل و همکاري گسترده اي دارد.

 

منبع خبر : ايسناا

يكشنبه 1 آذر 1388


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.