تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
توسعه آموزش هاي فني و حرفه اي اشتغال كاذب را از بين مي برد

سرپرست مركز آموزش فني و حرفه‌اي بانه:

توسعه آموزش هاي فني و حرفه اي اشتغال کاذب را از بين مي برد

سرپرست مركز آموزش فني و حرفه‌اي بانه گفت: با توسعه آموزش هاي فني و حرفه اي و ارتقاي سطح مهارت هاي تخصصي موجب مي شود که اشتغال کاذب از بين برود.

سيد علي علوي در گفتگو با خبرنگار ايسنا بيان داشت: کمک به کاهش بيکاري و توسعه اشتغال پايدار از مزاياي آموزش هاي فني و حرفه اي به شمار مي آيند.

 وي ادامه داد: امروزه تربيت نيروي انساني متخصص از عوامل مهم در توسعه به شمار مي رود و سازمان فني و حرفه اي کشور نيز برنامه هاي خود را در اين راستا سامان داده است.

علوي عنوان کرد: مركز آموزش فني و حرفه‌اي شهرستان بانه در دو بخش برادران و خواهران در يازده حرفه فني و خدماتي در راستاي اهداف و استراتژيهاي سازمان فعاليت مي کند و سعي  در آموزش علمي و عملي كارآموزان مشتاق فراگيري مهارت هاي فني و حرفه اي دارد.
سرپرست مركز آموزش فني و حرفه‌اي بانه تصريح کرد: مرزي بودن اين شهرستان و نرخ بالاي بيكاري متاسفانه موجب جوانان به قاچاق شده است که بايد ارائه آموزش هاي فني و حرفه اي در راستاي ايجاد اشتغالي که به نفع کشور باشد گام برداشت.
وي خاطر نشان كرد: خوشبختانه از ابتداي سال جاري تاکنون بالغ بر  436 نفر – دوره معادل 91 هزار و 550  نفر – ساعت آموزش‌هاي مورد نياز منطقه بهصورت رايگان ارائه شده است.
علوي در ادامه به تجهيزات به روز شده كارگاههاي آموزشي اين مركز اشاره كرد و افزود: با عنايات و توجهات ويژه متوليان امر، در سال گذشته  نزديك به يك ميليارد ريال اعتبار صرف خريد تجهيزات مورد نياز مرکز شده است.

 

سه شنبه 19 آبان 1388


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.