تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
امسال57 ميليارد ريال تسهيلات به متقاضيان اشتغال در استان پرداخت شده است

مدير صندوق مهر امام رضا (ع) كردستان گفت: از ابتداي سال جاري تاکنون 57 ميليارد ريال تسهيلات اشتغال به متقاضيان در استان پرداخت شده است.

صلاح گل محمدي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، گفت: اين ميزان تسهيلات سبب ايجاد زمينه اشتغال براي يکهزار و 500 نفر شده است.

وي ادامه داد: سهم صندوق مهر امام رضا (ع) كردستان از اعتبارات بخش اشتغال در سال جاري 280 ميليارد ريال است كه تاكنون يکصد و 40 ميليارد ريال آن جذب شده و مابقي آن در نيمه دوم سال جذب مي‌شود.

مدير صندوق مهر امام رضا (ع) كردستان اظهار كرد: اين ميزان اعتبارات از محل اعتبارات بانك مركزي است كه طبق تفاهم‌نامه با بانك‌هاي عامل و پس از معرفي از سوي صندوق مهر به متقاضيان اشتغال در استان پرداخت مي‌شود.

گل‌محمدي با اشاره به افتتاح شعبه دريافت و پرداخت اين صندوق در سال جاري در سنندج خاطرنشان كرد: همچنين شعبه پرداخت و دريافت اين صندوق نيز تسهيلات مربوط به اشتغال را پرداخت مي‌كند.

وي تسهيلات اعطايي اين صندوق را به صورت قرض‌الحسنه و با كارمزد چهار درصد اعلام كرد و افزود: نداشتن شغل از مهم‌ترين اولويت‌هاي پرداخت تسهيلات اين صندوق است و زنان سرپرست خانوار نيز مي‌توانند از اين تسهيلات استفاده كنند.

مدير صندوق مهر امام رضا (ع) استان كردستان سقف تسهيلات اشتغالزايي اين صندوق را به تناسب نوع اشتغال از 30 تا 300 ميليون ريال اعلام كرد و گفت: براي مشاغل خانگي تا سقف 30 ميليون ريال و براي كارگاه‌ها نيز تا سقف 300 ميليون ريال تسهيلات به افراد واجد شرايط پرداخت مي‌شود.

گل‌محمدي در پايان با شاره به اين که عزم دولت در راستاي عدالت‌محوري و برخورداري يكسان تمام ملت ايران از تسهيلات اشتغالزايي است، اضافه کرد: توجه دولت به روستاها و اختصاص اعتبارات در اين صندوق براي ايجاد اشتغال روستاييان نيز قابل توجه است.

منبع خبر : خبرگزاري دانشجويان ايران - سنندج

دوشنبه 6 مهر 1388


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.