تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
رئيس كميته امداد در سنندج مطرح كرد
ايجاد 120 هزار فقره شغل با 1200 ميليارد تومان اعتبار در كشور

رئيس کميته امداد امام خميني گفت: سال گذشته 120 هزار شغل با يک هزار و 200 ميليارد تومان اعتبار در کشور ايجاد شد که امسال مي‌توانيم دو برابر اين رقم را جذب کنيم.


به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج، پرويز فتاح پيش از ظهر امروز در جشن توانمندي و خودکفايي 2 هزار و 16 خانوار زيرپوشش کميته امداد کردستان در مجتمع فرهنگي هنري فجر سنندج اظهار داشت: مردم کردستان با افتخارآفريني که کردند، وفاداري خود به نظام و رهبري را به نمايش گذاشتند و امنيتي را برقرار کردند که امروز کردستان از تهران امنيت بالاتري دارد.


رئيس کميته امداد امام خميني با يادآوري همزماني سفر وي با سالگرد سفر رهبري به استان کردستان، گفت: از همين جا اين پيام را به رهبر عزيزمان مي‌دهم که فرمان حضرت‌عالي دارد پياده و اجرايي مي‌شود.


وي افزود: ما وامدار کردستان هستيم و نيازي نيست کسي از اين استان براي چيزي به ما در تهران زنگ بزند چون ما کردستان را مي‌شناسيم و از وقت و قلم خود براي اين استان دريغ نمي‌کنيم.


وي در ادامه گفت: تفاوت اين جلسه با جلسات ديگر به دليل افرادي است که در آن حضور دارند و در اين جلسه مردمي حضور دارند که کف جامعه و به فرمايش امام راحل ولي‌نعمت ما هستند و به وجود اين مردم است که ما مسؤولان بر مسند رياست قرار داريم.


رئيس کميته امداد امام خميني اضافه کرد: مردم بارها و در تمامي صحنه‌هاي انقلاب سهم خود را ايفا کرده‌اند و اگر ايرادي در کشور وجود دارد به مسؤولان برمي‌گردد.


به گفته فتاح، اگر مي‌خواهيم حکومت علوي داشته باشيم بايد در زندگي تجديدنظر کنيم و به مردم نزديک شويم تا هم ما آنها را بفهميم.


فتاح تصريح کرد: ظرفيت‌هاي استفاده نشده زيادي داريم و استعدادهايي هستند که هنوز شکوفا نشده‌اند که با عنايت، دستگيري و آموزش مي‌توان آنها را شکوفا کرد و از اين ظرفيت‌ها در راستاي منافع ملي استفاده کرد.


وي تأکيد کرد: بايد فرهنگ سنتي، قرآن و ديني خود را احيا کنيم، اگر سرمايه‌گذاري‌هاي ده‌ها ميلياردي براي رونق اقتصاد لازم است، اما مي‌توان با احياي سنت‌ها و کارهاي قديمي اشتغال‌هاي زيادي ايجاد کرد.


رئيس کميته امداد امام خميني افزود: سال گذشته با همکاري بانک‌ها 120 هزار فقره با يک هزار و 200 ميليارد تومان اعتبار ايجاد شد که امسال مي‌توانيم دو برابر اين آمار را جذب کنيم.


وي خاطرنشان کرد: به لحاظ اينکه حوزه کميته امداد امام خميني گسترده است مي‌توان اعتبارات بيشتري را جذب کرد و تعداد اشتغال‌ها را بالا برد چون اعتقاد داريم که هر کس بايد از دسترنج خود زندگي کند.


فتاح گفت: مرگ بر آمريکا، امروز در کارکردن معنا پيدا مي‌کند و ما همراه دولت هستيم، قدردان دولت هستيم و با دولت هيچ مشکلي نداريم و اين اتفاق‌نظر در ارتباط با خدمت به مردم با ايجاد اشتغال وجود دارد.


وي تصريح کرد: کار خودکفايي کميته امداد امام خميني در خدمت اشتغال، دولت و در کل، نظام است و اين کمک به بحث رونق توليد و اقتصاد است.


رئيس کميته امداد امام خميني يادآوري کرد: اين نهاد به دنبال ترويج فرهنگ قرض‌الحسنه است و کار خوبي که اهل سنت کردستان مي‌کنند اينکه وام‌هاي با بهره را دريافت نمي‌کنند و اين ترويج يک فرهنگ خوب است.


فتاح افزود: اکنون در کميته امداد امام خميني جزء تسهيلات قرض‌الحسنه چيز ديگري را پرداخت نمي‌کنيم، چراکه قرض‌الحسنه ماهيت قرآن و خدايي دارد و به زندگي خانواده برکت مي‌بخشد.


وي گفت: بايد رجايي‌وار خدمت کنيم که اين شهيد بزرگوار در طول 28 روز دوران خدمت در تاريخ ماندگار شد و اين به‌واسطه خدمتي بود که اکنون در قالب طرح شهيد رجايي در کميته امداد مطرح است.


فتاح در پايان عنوان کرد: اگر اهل مبارزه با دشمن هستيم، بايد ايجاد اشتغال کنيم چون امروز هر شغل، تيري به سمت امريکاست.

دوشنبه 27 ارديبهشت 1395


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.