تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
هزينه 4 ميليارد ريال براي اشتغال‌زايي مددجويان بهزيستي كردستان

محمدتقي پيرحياتي اظهار داشت: اين ميزان اعتبار براي اشتغالزايي بيش از 849 نفر از افراد زير پوشش سازمان بهزيستي كردستان هزينه شده است.
وي با بيان اينكه در سطح كردستان بيش از 4 هزار و 300 نفر از سازمان بهزيستي اين استان مستمري دريافت مي‌كنند، افزود: علاوه بر اين بيش از 60 هزار نفر معلول نيز در استان وجود دارد كه از خدمات سازمان بهزيستي برخوردار هستند و از اين سازمان مستمري دريافت مي‌كنند.
رئيس سازمان بهزيستي كردستان گفت: در سال گذشته در 26 واحد مسكوني به مبلغ يك ميليارد و 40 ميليون ريال براي افراد زير پوشش سازمان بهزيستي كردستان احداث شد كه اين رقم در سال جاري به بيش از 30 واحد مسكوني افزايش يافت.
پيرحياتي اضافه كرد: تاكنون در هر كدام از شهرستان‌هاي سنندج، ديواندره، كامياران و سقز سه واحد مسكوني با اعتبار 20 ميليون ريال احداث شده و در اختيار نيازمندان زير پوشش قرار گرفته است.
وي تصريح كرد: همچنين در اين راستا در شهرستان بانه يك واحد مسكوني با اعتبار 40 ميليون ريال در شهرستان بيجار سه واحد مسكوني با اعتبار 20 ميليون ريال، در شهرستان مريوان پنج واحد مسكوني با اعتبار 200 ميليون ريال و در شهرستان قروه نيز پنچ واحد مسكوني با اعتبار 200 ميليون ريال احداث شده است كه به مددجويان زيرپوشش اين سازمان واگذار مي‌شود.

منبع خبر : خبرگزاري فارس

دوشنبه 19 اسفند 1387


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.