تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
راه اندازي مركز آموزش محاسبه ذهني با چرتكه در جهاد دانشگاهي كردستان

مدير سازمان تجاري‌سازي فناوري و اشتغال دانش‌آموختگان استان کردستان از راه اندازي مرکز آموزشي محاسبه ذهني با چرتکه خبر داد و گفت: دوره آموزشي محاسبه ذهني با چرتکه در تمامي مراکز آموزشي جهاد دانشگاهي واحد استان کردستان برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي استان کردستان، مجيد آوج، اظهار داشت: با استفاده از اصول آموزشي چرتکه در کنار محاسبات ذهني و با استفاده از تکنيک‌هاي پيشرفته و چند رسانه‌اي مبتني بر يادگيري براي کودکان، آنها به سرعت، توانائي يادگيري اين روش و در نتيجه محاسبات رياضي را بصورت کاملاً حرفه‌اي، سريع و دقيق بر روي چرتکه و ذهن خود انجام دهند.

وي افزود: در اين روش کودکان بعد از يادگيري و آشنائي مراحل اوليه کار با چرتکه بعد از مدتي با تصور چرتکه بصورت مجازي و ذهني قادر خواهند بود مسائل رياضي را بصورت تصوري و در ذهن خود انجام دهند.


آوج ضمن اشاره به اينکه اين آموزش‌ها با استفاده از تمرکز و تخيل دانش آموزان صورت مي‌گيرد، بيان کرد: اين دوره توسط  تکنيک‌هاي اصلي، شنيداري، ديداري و تصويرسازي آموزش داده مي‌شود.

مدير اشتغال جهاد دانشگاهي استان کردستان، عنوان کرد: آموزش چرتکه توسط هر دو دست انجام شده که باعث مي‌شود که پيام‌هاي دست چپ و راست به مغز منجر به توسعه همه جانبه و کل مغز گردد.

وي گفت: اين آموزش به دانش آموزان کمک مي‌کند تا با تمرکز حافظه خود را قوي کرده تا به هنگام گوش دادن بتوانند سريع پاسخ بدهند .

آوج در پايان يادآوري کرد: علاقمندان مي‌توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر و ثبت‌نام به تمامي مراکز آموزشي جهاد دانشگاهي در شهرستان‌هاي استان کردستان مراجعه نمايند.

منبع خبر : روابط عمومي جهاد دانشگاهي كردستان

شنبه 13 تير 1394


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.