تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
مركز رباتيك جهاد دانشگاهي كردستان راه‌اندازي شد

مجيد آوج هدف از راه اندازي اين مرکز را ايجاد خلاقيت در نوجوانان و جوانان و شکوفايي استعدادها و خلاقيت‌هاي پنهان عنوان کرد و افزود: افزايش قدرت انديشه و تفکر، افزايش مهارت حل مسئله، تقويت مهارت‌هاي حرکتي و ارتباط حواس پنج‌گانه، تلفيق کار عملي و تئوري را از ديگر اهداف اين برنامه ها بر شمرد.

آوج خاطرنشان ساخت: گسترش ارتباط اجتماعي، تقويت روحيه همکاري و تعاون در کار گروهي، تلاش در جهت ثبت اختراع، جايگزين مناسب و جذاب براي بازي‌هاي رايانه‌اي و زمينه سازي ايجاد اشتغال و مهارت هاي کسب و کار از فوايد شرکت در دوره‌هاي رباتيک است.

وي با اشاره به اينکه آموزش رياتيک براي سنين 3 سال به بالا ارائه مي شود، افزود: برگزاري کلاس‌هاي رباتيک در مهدهاي کودک‌، مدارس و دانشگاه‌ها، ارائه محصولات آموزشي، تجهيز کارگاه‌ها و تيم‌هاي رباتيک، شرکت در مسابقات، جشنواره و المپياد رباتيک کشوري، ثبت اختراع، استفاده از ساختار LMS براي افزايش سطح آموزش به صورت مجازي از برنامه هاي اين مرکز عنوان کرد.

مدير سازمان تجاري‌سازي فناوري و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهي استان بيان داشت: رباتيک شاخه‌اي از فناوري است که به طراحي، ساخت، عملکرد، توليد، کاربرد رباتها، سيستمهاي کامپيوتري براي کنترل ربات‌ها و پردازش اطلاعات مي‌پردازد.

وي تاکيد کرد: اين فناوري‌ها با ماشينهاي مکانيزه شده که مي‌توانند در فرآيندهاي توليد و يا محيط‌هاي خطرناک جايگزين انسان شوند و يا تداعي کننده رفتار انسان باشند سر و کار دارد و بسياري از رباتهاي امروزي از طبيعت الهام گرفته شده‌اند.

آوج در پايان گفت: سازمان تجاري‌سازي فناوري و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهي استان کردستان در راستاي تقويت خلاقيت و نوآوري جوانان و توسعه فرهنگ کارآفريني دانش آموختگان اقدام به برگزاري دوره هاي تخصصي مهارت‌هاي کسب و کار با رويکرد بازارمحور و اشتغال محور نموده است.

گفتني است علاقمندان و متقاضيان  مي توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام به نشاني سنندج- سه راه جهاد- سايت اداري- جهاد دانشگاهي استان کردستان- سازمان تجاري‌سازي فناوري و اشتغال دانش‌آموختگان مراجعه نمايند.

منبع خبر : خبرگزاري ايسنا

چهارشنبه 27 خرداد 1394


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.