تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
زمينه اشتغال 2500 نفر در طرح‌هاي صنعتي كردستان فراهم مي‌شود

رييس سازمان صنايع و معادن كردستان در گفت‌وگو با ايسنا گفت: اين حركت مي‌تواند در توسعه و ارتقاي سطح صنعت در استان كردستان نقش بسيار موثري داشته باشد.

وي ادامه داد: زمينه سازي براي مشاركت بنياد بركت در طرح‌هاي صنعتي استان پس از سفر مقام معظم رهبري و در پي دستور ايشان مبني بر ضرورت توسعه كردستان فراهم شد.

رييس سازمان صنايع و معادن استان كردستان توجه دولت نهم به ارتقاي صنعت در كردستان را بي نظير عنوان كرد و افزود: در سفر دور نخست و دوم هيات دولت به كردستان مصوبات بسياري در رابطه با توسعه صنعتي استان به تصويب رسيد.

شاه غيبي عنوان كرد: در اين سفرها بيش از 500 ميليون دلار سرمايه ارزي براي اجرا و راه اندازي طرح‌هاي صنعتي در استان كردستان به تصويب رسيد كه عمليات اجراي بيشتر آنها هم اكنون در حال انجام است.

وي اظهار داشت: توسعه شهرك‌هاي صنعتي در هر استان نقش بسيار مهمي در توسعه صنعتي آن دارد و خوشبختانه طي سال‌هاي اخير روند احداث اين شهرك‌ها در استان كردستان فزوني گرفته است.

رييس سازمان صنايع و معادن استان كردستان با اشاره به برنامه‌هاي اين سازمان براي جذب سرمايه گذاري بخش خصوصي تصريح كرد: سازمان صنايع و معادن با هدف جذب بخش خصوصي از مشوق هاي بسياري مانند واگذاري زمين و ارائه تسهيلات ويژه بهره گرفته است.

منبع خبر : ايسنا

دوشنبه 5 مرداد 1388


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.