تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
افتتاح نخستين شعبه دريافت و پرداخت صندوق مهر امام رضا(ع) گام مهمي در راستاي اشتغال جوانان كردستان

خليل يسايي افزود: تاكنون براي اشتغال‌زايي 820 هزار نفر در كشور 570 ميليارد تومان تسهيلات اختصاص يافته است كه گام مهمي در راستاي كمك به جوانان به شمار مي‌رود.

وي افزود: در حال حاضر در استان كردستان 58 هزار و 400 نفر وام ازدواج دريافت كرده‌اند و براي 6 هزار و 908 نفر نيز اشتغال ايجاد شده است.

 مدير عامل صندوق مهر امام رضا اعلام كرد: به منظور ايجاد اشتغال در بين جوانان 28 ميليارد ريال تسهيلات در استان پرداخت شده است.

وي در سخنان خود به افزايش تعداد شعبات ياد شده در كشور اشاره كرد و گفت: هم‌اكنون 00 شعبه در كشور راه‌اندازي شده و اين ميزان تا پايان سال‌جاري به 30 شعبه در سطح كشور افزايش مي‌يابد.

يسايي با اشاره به اين كه صندوق مهر امام رضا تنها نهادي است كه صرفا تسهيلات قرض‌الحسنه پرداخت مي‌كند، اظهار كرد: جذب منابع مردمي نيازمند فرهنگ‌سازي است كه اين امر مي‌تواند نقش مهمي در پرداخت تسهيلات به جوانان داشته باشد.

يسيايي ادامه داد: 00 درصد منابع جذب شده مردمي در خود استان هزينه مي‌شود و اعتقاد ما بر اين است كه مردم اين منطقه استقبال بيشتري از منابع قرض‌الحسنه دارند.

وي در پايان سخنان خود از راه‌اندازي دو شعبه ديگر صندوق در شهرستان‌هاي سقز و بانه خبر داد.

نماينده مقام معظم رهبري در كردستان نيز در اين آيين در سخناني به اهميت وجود قرض و قرض‌الحسنه در جامعه اشاره كرد و گفت: اين امر براي كمك به محرومان بسيار اهميت دارد. توجه به محرومان نمونه بارز تحقق عدالت در يك جامعه است كه صندوق مهر امام رضا نمونه‌اي از اين عدالت محسوب مي‌شود.

وي گفت: صندوق مهر امام رضا(ع) توانست بسياري از مشكلات را كاهش داده و زمينه ازدواج و اشتغال بيشتر جوانان را فراهم كند.

وي در پايان گفت: همه مردم و مسؤولان به‌عنوان مسلمان وظيفه دارند كه در راستاي ترويج و فرهنگ‌سازي قرض‌الحسنه تلاش كنند و اين رسالتي بزرگ بر دوش همه ما مسلمانان است. 

منبع خبر : خبرگزاري ايسنا

سه شنبه 5 خرداد 1388


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.